Plaukų dažai ir alergenai

   Plaukų dažai ir alergenai

    Plaukų dažai yra viena kenksmingiausių kosmetikos priemonių, per galvos odą patenkančių į žmogaus kraujotaką ir organizmą, tad juos rinktis reikia ypač atsakingai. Jų pasiūla tokia didelė, kad ne juokais galima pasimesti, kaip juos teisingai pasirinkti. Ieškokite geriausių, kurie pagaminti naudojant pažangiausius gamybos metodus ir išskirtinės kokybės ingredientus.
        Hennaplus - tai vienas pirmųjų prekių ženklų pasaulyje, kuris pristatė saugias dažymo priemones, kuriose nėra P-fenilendiamino (PPD), O ir P aminofenolių, ftalatų, muskuso gaminių ir kt. cheminių medžiagų ir gamybai panaudojo sertifikuotus augalinius ekstraktus.

  9 sertifikuoti aliejai:

  • Henna (Cassia angustifolia) - stiprina plaukus ir suteikia natūralaus žvilgesio.
  • Siaurialapis raibsteglis (raudonoji arbata (Aspalathus lineararis)) - sudėtyje daug vitaminų ir mineralų, maitinančių plaukus ir suteikiančių jiems gyvybingumo.
  • Kininis arbatmedis (žalioji arbata (Camellia sinensis)) - turi daug antioksidantų, kurie padeda apsaugoti plaukus ir jų stipruma ir natūralų žvilgesį. Pasižymi antialerginėmis savybėmis.
  • Vaistinė melisa (Melissa officinalis) - pasižymi raminančiomis ir antialerginėmis savybėmis.
  • Kininis ženčenis (Panax ženčenis) - ne be reikalo vadinamas „gyvybės šaknimi"" - puoselėja ir stiprina plaukus, turi plaukus minkštinančių savybių. Įrodyta, kad stabdo plaukų slinkimą.
  • Paprastieji apyniai (Humulus lupulus) - suteikia plaukams apimties, turi minkštinantį ir drėkinantį poveikį.
  • Vaistinė ramunė (Chamomile recutita) - suteikia plaukams natūralaus žvilgesio, pasižymi raminančiomis, antialerginėmis savybėmis.
  • Kvapusis rozmarinas (Rosmarinus officinalis) - stimuliuoja galvos odos kraujotaka, veikia plaukų folikulus, todėl jie auga stipresni. Turi kondicionuojančių savybių, todėl plaukai tampa minkštesni ir paklusnesni.
  • Saulėgrąžų sėklų ekstraktas (Helianthus annuus) - apsaugo plaukų struktūrą ir spalvą nuo išblukimo ir UV spindulių.

  Hennaplus - tai natūraliai sveiki, žvilgantys ir stiprūs plaukai. Nuo 1985 metų, kada Hennaplus pristatė vieną savo pirmųjų produktų - 100% natūralią dažančią pudrą, dažančių produktų diapozonas išsiplėtė keliomis unikaliomis dažančių produktų linijomis. Šiandien Hennaplus asortimentą sudaro daugiau nei 70 skirtingų plaukų dažų ir visas spektras produktų, skirtų spalvos priežiūrai. Tai produktai, kurie yra žinomi dėl jų gražaus natūralaus spalvinio rezultato ir optimalios plaukų priežiūros.