Hairwonder Colour & Care ilgalaikiai plaukų dažai be amoniako spalva vidutinė aukso blondinė 7.3

  • 22.90€
  • 11.45€

  • Be PVM: 9.46€
- ARBA -

Hairwonder tiesiog myli natūraliai sveikus, žvilgančius ir stiprius plaukus!


Nuo 1985 metų mes aistringai stengiamės kurti natūraliausias plaukų dažymo ir priežiūros priemones  kiek įmanoma aukščiausiu tvarumo lygiu. Savaime suprantama, kad šių produktų gamybai naudojame pačius novatoriškiausius gamybos būdus ir ekologiškas sudedamąsias dalis – ne mažiau kaip 9 ekologiški augaliniai ekstraktai ir aliejai, augalinis keratinas, pantenolis, vitaminai rūpinasi, saugo ir maitina plaukus iki tobulumo. Hairwonder - viena iš nedaugelio kosmetikos kompanijų visame pasaulyje, sertifikuota pagal aukščiausios kokybės standartą ISO 22716, pristatanti vartotojams saugias plaukų dažymo priemones, kuriose nenaudojamas PPD, O ir P aminofenoliai, ftalatai, muskuso gaminiai ir kt. cheminės medžiagos. Visi  produktai yra be parabenų ir nei vienas produktas nebandomas su gyvūnais, jie tnka veganams. Hairwonder – tai naujovės, kurios prisideda prie tvaraus gyvenimo ir sveikatos!


Hairwonder Colour & Care ilgalaikiai plaukų dažai be amoniako spalva vidutinė aukso blondinė 7.3


Pirmieji ilgalaikiai plaukų dažai be amoniako su 8 ekologiškais augaliniais ekstraktais, argano aliejumi, ypatingu fitokeratino ir pantenolio deriniu, kurio plaukus stiprinantis poveikis įrodytas moksliškai (tyrimas 11/07/07v1.5) - dar nėra buvę dažų, kurie taip patvariai nudažytų plaukus be amoniako ir praturtintų juos tokia gausybe vertingųjų savybių iš gamtos, suteikdami jiems nuostabaus žvilgesio.

●Ilgalaikiai plaukų dažai be amoniako.
Dažo, apsaugo, maitina ir stiprina plaukus vienu metu.
●Puikiai dažo žilus plaukus, spalva išsilaiko 6-8 savaites.
●Jūsų plaukai atgis, sustiprės, taps elastingi ir minkšti it šilkas. Žavės gražia natūralia spalva ir kerinčiu žvilgesiu.
●Ypač populiarūs tarp tų, kuriems plaukai kelia rūpestį: silpni, nušiurę, slenka, veliasi, lūžinėja.
●Tinka veganams - sudėtyje nėra gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių.


Vertingos ir maitinančios sudedamosios dalys

Organinis argano aliejus, dar žinomas kaip Maroko aliejus, gaunamas iš Argan Spinosa medžio. Maroko regione, kuriame jis auga, vadinamas „Gydomuoju medžiu“. Šis aliejus maitina ir suteikia žvilgesio. Jame yra daug nesočiųjų riebalų rūgščių, tokoferolio (vitamino E) ir polifenolių, kurie padeda apsaugoti ir atkurti odos funkcijas. Į dažus dedamas kaip veiksminga priemonė plaukų žvilgesiui, kartu suteikianti intensyvią priežiūrą sausiems ir pažeistiems plaukams.
Fitokeratinas (tai sudurtinis žodis, kurio pirmoji dalis fito- (gr. phyto) reiškia sąsają su augalais, t.y. fitokeratinas yra augalinis keratinas), išgautas iš trijų  šaltinių -  hidrolizuotų kviečių, sojos ir kukurūzų baltymų). Tyrimas* įrodė, kad fitokeratinas įsigeria į plaukų odelę ir suformuoja apsauginę plėvelę, sulaikančią drėgmę bei suteikiančią plaukams naudos. Idealiai tinka sausiems ir pažeistiems plaukams. Padeda išlaikyti plaukų stiprumą, elastingumą ir suteikia gražų žvilgesį. (*„Arch“ asmens higienai skirti produktai, kosmetikos sudėtinės dalys ir idėjos, 11/07/07v1.5).
D – Pantenolis – daugiafunkcė aktyvi sudedamoji dalis, geriau žinoma kaip provitaminas B5.  D-pantenolis įsiskverbia į išorinį plauko sluoksnį (kutikulę), sugeria drėgmę iš oro ir gali prasiskverbti į plauko žievės sluoksnį, taip išlaikydamas ir padidindamas drėgmės kiekį plaukuose. Suteikia ilgalaikį maitinimą, palengvina  šukavimą, mažina galiukų skilinėjimą, suteikia plaukams žvilgesio. Kondicionuoja plaukus ir padeda sušvelninti žalą, padarytą dažant plaukus oksidaciniais dažais. (Tyrimas „Apsauginis kondicionierių poveikis oksidaciniais plaukų dažais dažytiems plaukams“,  Gama RM, França-Stefoni SA, Sá-Dias TC, Bedin V, Baby AR, Velasco MVR).
●Ekologiškų augalų ekstraktų
mišinys  (vaistinės melisos, kvapiojo rozmarino, aštrialapių kasijų, žaliosios ir raudonosios arbatos lapų,  kininio ženšenio šaknų, paprastojo apynio spurgų, vaistinės ramunės žiedų ekstraktai) naudingi bendrai plaukų ir galvos odos būklei.


*Ekologiški ekstraktai:

✓ Henna lapų (aštrialapių kasijų,  lot. Cassia Angustifolia) - stiprina plaukus ir suteikia natūralaus žvilgesio.
✓ Paprastojo apynio spurgų (lot. Humulus Lupulus) - suteikia plaukams apimties, švelnumo, turi minkštinantį ir drėkinantį poveikį.
✓ Vaistinės ramunės žiedų (lot. Matricaria Recutita) - suteikia plaukams natūralaus žvilgesio, turi raminantį, niežėjimą ir dirginimą slopinantį  poveikį.
✓ Vaistinės melisos lapų (lot. Melisse Officinalis) - pasižymi raminančiu ir dirginimą slopinančiu poveikiu.
✓ Kvapiojo rozmarino lapų (lot. Rosmarinus Officinalis) - rūpinasi galvos oda ir stimuliuoja galvos odos kraujotaką.
✓ Kininio ženšenio šaknų (lot. Panax Ginseng) - turi stimuliuojantį ir kondicionuojantį poveikį.
✓ Siaurialapio raibsteglio lapų (raudonoji arbata, lot. Aspalathus Linearis)- sudėtyje daug vitaminų ir mineralų, maitinančių plaukus iki pat galiukų.
✓ Kininio arbatmedžio lapų (žalioji arbata, lot. Camellia Sinensis) - žaliojoje arbatoje yra daug antioksidantų, kurie padeda išlaikyti plaukų stiprumą ir suteikia jiems žvilgesį. Ji taip pat turi dirginimą slopinantį poveikį.


Naujausia dažymo technologija ir inovacijos garantuoja kiek įmanoma plaukų dažymo metu sukeliamų alergijų sumažinimą.
 
●Subtilaus augalų aromato, be aromatinių alergenų, ftalatų ar muskuso junginių priemaišų.
●Sudėtyje nėra PPD,  O-P aminofenolių - CMR3 kategorijai priskiriamos medžiagos (tai cheminės medžiagos, kurios įtariamos  kaip kancerogenai,  mutagenai  arba toksinės reprodukcijai medžiagos).  
●PPD (para-phenylenediamine) 2006 metais JAV Amerikos kontaktinio dermatito sajungos buvo pripažintas Metų alergenu.
●PPD, O-P aminofenoliai yra kenksmingi ir gali būti susiję su sunkiais susirgimais ir odos dirginimais (straipsnis „Nieuw verband tussen haarverf en kanker“ (Naujas ryšys tarp plaukų dažų ir vėžio“, išspausdintas  De Telegraaf  laikraštyje, Olandija). Straipsnis remiasi tyrimu, atliktu Kasablankos (Marokas) Ibn-Rochd universitetinės ligoninės medicinos intensyviosios terapijos skyriuje, kurio tikslas yra aprašyti klinikinį tyrimą, gautus rezultatus ir pateikti išvadas. Tyrimas atliktas per šešis metus (1999-2004), jame dalyvavo 315 pacientų, paguldytų dėl apsinuodijimo PPD. Tyrimo metu nustatyta, kad apsinuodijimas PPD yra pirmoji toksinės rabdomiolizės priežastis ir gali būti atsakingas už didelį mirtingumą. Pateikiama išvada apie būtinumą kontroliuoti PPD naudojimą, informuoti medicinos darbuotojus ir didinti visuomenės informavimą apie galimą PPD toksiškumą.

Spalva vidutinė aukso blondinė 7.3 tinka plaukų spalvoms: nuo šviesi blondinė iki tamsi blondinė.


Pakuotėje: 40 ml dažančio kremo, 40 ml aktyvatoriaus,  20 ml spalvą fiksuojančio kondicionieriaus.


Nuostabios, kerinčios spalvos, sveiki, stiprūs ir minkšti it šilkas plaukai!

Gamintojas: Frenchtop Natural Care Products BV, Olandija.


Dažančio kremo sudedamosios dalys: Aqua (Water), Cocamide MEA, Ceteareth-6, Ethanolamine, Polysorbate 80, Cetearyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Sodium Sulfite, Glycerin, Ascorbic Acid, Trisodium HEDTA, Toluene-2,5 Diamine Sulfate, Panthenol, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, 2-Methylresorcinol, Argania Spinosa (Kernel) Oil*, 4-Amino-m-Cresol, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Resorcinol, 4-Amino-2- Hydroxytoluene, Cassia Angustifolia (Leaf) Extract*, Humulus Lupulus (Hops Flower) Extract*, Chamomilla Recutita (Matricaria Flower) Extract*, Melissa Officinalis (Leaf) Extract*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary Leaf)
Extract*, Panax Ginseng (Root) Extract*, Aspalathus Linearis Leaf Extract*, Camellia Sinensis (Leaf) Extract*.


Aktyvatoriaus sudedamosios dalys: Aqua (Water), Hydrogen Peroxide, Ceteth-2, Ceteareth-6, Steareth-20, Cetearyl Alcohol, Lauryl Pyrrolidone, Tetrasodium Etidronate, Salicylic Acid, EDTA, Phosphoric Acid.


Spalvą fiksuojančio kondicionieriaus sudedamosios dalys: Spalvą fiksuojančio kondicionieriaus sudedamosios dalys: Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil),Cetrimonium Chloride, Glycerin, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Parfum (Fragrance), Polyquaternium-4, Oleyl Erucate, Panthenol, DimethylPABAmidopropyl Laurdimonium Tosylate, Polysorbate 20, Linoleic Acid, Hydroxypropyltrimonium Corn/Wheat/Soy Amino Acids, Melissa Officinalis (Leaf) Extract*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary Leaf) Extract*, Panax Ginseng (Root) Extract*, Aspalathus Linearis Leaf Extract*, Humulus Lupulus (Hops Flower) Extract*, Camellia Sinensis (Leaf) Extract*, Cassia Angustifolia (Leaf) Extract*, Chamomilla Recutita (Matricaria Flower) Extract*, Phenoxyethanol. * ekologiški augaliniai ekstraktai.


Išsamią naudojimosi instrukciją rasite pakuotės viduje. Paruoštus dažymui dažus sunaudoti iš karto. Plaukų dažymas gali sukelti alergines reakcijas. Atidžiai perskaitykite instrukciją pakuotės viduje. Alerginės reakcijos riziką gali padidinti anksčiau daryta tatuiruotė su „juodąja henna“. Nėra skirta jaunesniems kaip 16 metų amžiaus. Nenaudokite blakstienų, antakių dažymui. Nedažykite plaukų:  jei Jūsų veidas yra išbertas arba galvos oda yra jautri, sudirginta ar pažeista; dažydami plaukus patyrėte kokią nors reakciją; kada nors patyrėte reakciją dėl laikinos „juodosios chna“ tatuiruotės. Sudėtyje yra fenilendiaminų, resorcinolio ir vandenilio peroksido. Prieš naudodami, nepamirškite atlikti 48 valandų odos jautrumo testo. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu. Mūvėti tinkamas pirštines.  Dažantis kremas su aktyvatoriumi maišomas santykiu 1+1. Nepalikite paruošto dažymui mišinio hermetiškai uždaryto. Po dažymo plaukus gerai išskalaukite. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha