YVES PONROY Purškiklis kasdieninei nosies higienai SPRAY NASAL 125 ml

  • 14.90€
  • 10.43€

  • Be PVM: 8.62€
- ARBA -

Tai izotoninis tirpalas su jūros vandeniu, kuriame gausu mineralų ir mikroelementų.

PASKIRTIS

●Visai šeimai, kasdieninei nosies higienai.
●Visiems, norintiems išvalyti savo nosį.
●Gyvenantiems užterštoje ir (arba) sausoje aplinkoje.

SAVYBĖS

●Nosis kiekvieną dieną filtruoja orą, pripildytą dulkių ir išorinių veiksnių - bakterijų, virusų, žiedadulkių, dūmų ir t.t.. Nosies ertmių gleivinė apsaugo organizmą nuo šių priešiškų išorinių veiksnių, todėl labai svarbu išsaugoti jos vientisumą.
●Padeda švelniai išvalyti nosį ir užtikrina švelnią mikrolašelių difuziją, kuri skatina mineralų ir mikroelementų prasiskverbimą į visą nosies gleivinę.
●Padeda sumažinti nosies sekreciją, užburkimą ir palengvina kvėpavimą.
●Specialus buteliuko snapelis garantuoja gilų ir tolygų jūros vandens pasiskirstymą nosies ertmėje.
 
SUDĖTIS 100 ml

●Jūros vanduo 35 ml
●Išgrynintas vanduo 65 ml

Lakiosios dujos: azotas.

REKOMENDACIJOS NAUDOJIMUI

Skirta suaugusiems. Ryte ir vakare po 2 įpurškimus į kiekvieną nosies landą. Naudoti kasdien, nosies ir nosies ertmių plovimui, gleivių pašalinimui, nosies išvalymui ir kvėpavimo palengvinimui. Peršalimo atveju: 2 įpurškimai į kiekvieną nosies landą tiek kartų, kiek reikia, kad pašalintumėte nosies užgulimą. Pakreipkite galvą į šoną ir įkiškite galiuką į nosies landą. Stipriai ir trumpai spauskite antgalį. Tą pačią operaciją atlikite su kita nosies landa, pakreipdami galvą į kitą pusę. Palikite 1–2 sekundes, tada išpūskite nosį, kad gautumėte norimą efektą. Po kiekvieno naudojimo nuplaukite galiuką šiltu vandeniu.
Dėmesio: slėginis indas: kaitinant gali sprogti. Laikyti atokiai nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir visų kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Nepradurkite ir nedeginkite, net ir po naudojimo. Saugoti nuo saulės spindulių. Nelaikykite aukštesnėje nei 50°C temperatūroje. Nenaudokite jokiam kitam tikslui nei numatyta. Nepurkškite tiesiai į akis. Patekus, kruopščiai nuplaukite švariu vandeniu. Saugoti nuo vaikų. Laikyti 15-25°C temperatūroje.


Gamintojas: Yves Ponroy, Biopha Laboratories, 85612 Montaigu Cedex, Prancūzija.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha