Kaip gražią dažytų plaukų spalvą išsaugoti kuo ilgiau?

Kaip gražią dažytų plaukų spalvą išsaugoti kuo ilgiau?


    Dažytų plaukų spalva visada būna gražiausia ir intensyviausia iškart po dažymo. Tačiau laikotarpiu tarp dažymų  rezultatas pamažu išnyksta. Plaukų spalva tampa ne tokia intensyvi, pasirodo ataugantys žili plaukai.  Šiam procesui įtakos turi ir tai, kaip dažnai plaunami plaukai ir kokia jų būklė, taip pat kiti veiksniai, tokie kaip: tiesioginiai saulės spinduliai,  plaukiojimai baseine ar jūroje, plaukų džiovintuvų  naudojimas ir kt.  Norinčioms išlaikyti dažytų  plaukų spalvos intensyumą  ir grožį, taip pat prailginti laiko tarpus tarp dažymų, siūlome sprendimą - naudokite  Hennaplus priemones plaukų spalvos palaikymui!
        Hennaplus  didžiuojasi galėdami pristatyti  dažančias putas „Colour Mousse“  ir dažančius šampūnus  „Color Boost“ - unikalias priemones, kurios ne tik atnaujina ir suteikia intensyvumo  dažytų  plaukų spalvai, bet ir užtikrina geriausią plaukų spalvos priežiūrą. Hennaplus dažančios putos ir dažantys šampūnai  gali būti naudojami visų  prekinių ženklų  ar dažymo tipų - trumpalaikiais, pusiau ilgalaikiais ar ilgalaikiais  dažais dažytiems plaukams. Jie taip pat idealiai tinka norint natūraliems plaukams suteikti madingus atspalvius.Hennaplus dažančios putos „Colour Mousse“


    Tai spalva, stilius ir plaukų priežiūra viename. Idealiai tinka dažytų  plaukų spalvos atgaivinimui, padeda paslėpti pirmuosius ataugančius žilus plaukus ir tuo pačiu juos sustiprinti. „Colour Mousse“ yra unikalus produktas, skirtas labai švelniai ir lengvai keisti plaukų atspalvį ar juos lengvai tonuoti – ypač tam tinka dažančios putos raudonmedžio spalvos -  tai  produktas norinčioms žvilgančių rubinų atspalvių. Aukso blondinės, lazdyno riešuto ir rudos splavos dažančios putos gali būti naudojamos norint paslėpti pirmuosius žilus plaukus.
    Dažančios putos nusiplauna per 2-3 plovimus. Jų sudėtis praturtinta 8 ekologiškais ekstraktais ir plaukus minkštinančiomis medžiagomis, unikaliu fitokeratino  ir pantenolio deriniu, kurie stiprina plaukus ir padeda apsaugoti nuo plaukų džiovintuvo karščio, juos džiovinant ar formuojant. Taip pat garantuoja ​​nepriekaištingą plaukų priežiūrą ir natūralų žvilgesį.  Minkština plaukus, todėl juos lengva šukuoti. „Color Mousse“ turi  efektyvų  UV filtrą nuo saulės spindulių, yra malonaus žolelių aromato. Sudėtyje nėra amoniako, peroksido, parabenų, sveikatai žalingų medžiagų.

 Colour Mousse“ galima rinktis iš 7 spalvų gamos. Čia rasite rekomendacijas pasirinkimui:

 • Spalva aukso blondinė - tinka spalvoms nuo šviesios blondinės iki vidutinės blondinės.
 • Spalva lazdyno riešuto- tinka spalvoms nuo vidutinės blondinės iki šviesiai rudos spalvos.
 • Spalva raudonmedžio- tinka spalvoms nuo tamsios blondinės iki vidutinės rudos spalvos.
 • Spalva kaštono - tinka spalvoms  nuo tamsios blondinės iki tamsiai rudos spalvos.
 • Spalva ruda - tinka  spalvoms nuo šviesiai rudos iki tamsiai rudos spalvos.
 • Spalva burgundiško vyno - tinka spalvoms nuo vidutinės rudos iki tamsiai rudos spalvos.
 • Spalva  juoda - tinka tamsiai rudos ir juodos spalvos plaukams.
 

Hennaplus dažantys šampūnai „Color Boost“


    Intensyvioje plaukų  priežiūros ir blizgesio formulėje,  be amoniako ar peroksido, yra didelis kiekis spalvinių  pigmentų.  Suteikia spalvą, padeda paslėpti pirmuosius žilus ir ataugusius žilus plaukus.  Specialiai parinkti  8 ekologiški augaliniai ekstraktai  ir plaukus minkštinančios sudedamosios dalys suteikia plaukams  puikią priežiūrą ir natūralų žvilgesį.
    Hennaplus dažančių šampūnų „Color Boost“  naudojimas  yra  greitas ir paprastas. Tiesiog reikia naudoti kaip įprastą šampūną, paskirstant jį ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Šampūno laikymo ant plaukų laikas 15-25 minutės, priklausomai nuo pageidaujamos  spalvos intensyvumo.  Rekomenduojama naudoti vieną  kartą per savaitę.  Vienos pakuotės pakanka 10-15 plovimų, todėl  intensyvus  spalvos rezultatas gali išlikti iki 3 mėnesių!
 
„Color Boost“   galima rinktis iš 8 spalvų  gamos:
 
 • „Color Boost“ Warm blond - šilta blondinė  tinka spalvoms: vidutinė blondinė, vidutinė aukso blondinė, cinamono, tamsi blondinė, riešuto spalvoms. 
 • „Color Boost“ Silver (pilkinantis  šampūnas)  tinka spalvoms: labai šviesi pelenų blondinė, taip pat spalvoms: labai šviesi blondinė, šviesi blondinė ir itin šviesi, pageidaujant neutralizuoti geltonus atspalvius.

 • „Color Boost“ Warm brown - šiltos rudos spalvos dažantis šampūnas  tinka spalvoms: šviesi aukso ruda, šokolado ruda, kavos ruda, espresso.
 • „Color Boost“ Copper  - vario spalvos dažantis šampūnas  tinka spalvoms: vario blondinė, late kavos,   žvilganti vario,  raudonmedžio varinė,  vario raudona, indijos vasara, šilta ruda, tamsi vario ruda. Taip pat  raudonmedžio spalvai, norint suteikti vario atspalvį.
 • „Color Boost“ Brown -  rudos spalvos dažantis šampūnas tinka šviesiai rudiems, vidutinio rudumo ir tamsiai rudiems plaukams. 
 • „Color Boost“ Red -  raudonos spalvos dažantis šampūnas tinka  vario raudonos, henna raudonos ir juodai  raudono atspalvio spalvoms.
 • „Color Boost“ Red brown - rudai  raudono atspalvio spalvos dažantis šampūnas tinka spalvoms: raudonmedžio, kaštono, espresso.
 • „Color Boost“ Black - juodos spalvos  dažantis šampūnas tinka juodai spalvai.
 Su Hennaplus  dažančiomis putomis „Colour Mousse“ ir dažančiais šampūnais  „ColorBoost“   - nuostabios, ilgiau išliekančios plaukų spalvos, sveiki, žvilgantys ir minkšti it šilkas plaukai!   Kaip niekada anksčiau!