YVES PONROY Bičių pienelis, maisto papildas

  • 9.90€
  • 5.94€

  • Be PVM: 4.91€
- ARBA -

Bičių pienelis  

Tradiciškai žinoma, kad  bičių pienelis yra jų gyvybingumo šaltinis. Tai bičių darbininkių liaukų sekretas, kuriuo iki 3-jų dienų amžiaus maitinami bičių darbininkių, tranų vikšreliai, bičių motinėlės vikšrelis ir suaugusi bičių motinėlė. Bitės motinėlės gyvena iki šešerių metų, kuomet bitės darbininkės gyvena tik iki šešių savaičių.


Vaikams virš 6 metų, suaugusiems ir pagyvenusiems žmonėms.
Ypač rekomenduojama žmonėms, kurie turi sunkumų vartojant gryną bičių pienelį.

1-oje kapsulėje:

●Bičių pienelio 200 mg


Maisto papildas. 30 kapsulių.  Grynasis kiekis 21 g.

Vartojimo rekomendacijos: 1 kapsulę kiekvieną rytą, rekomenduojama  1 mėnesio kursas.  Esant poreikiui, vartojimą atnaujinkite. Kapsulės yra tamsaus stiklo buteliukuose. Stiklas neturi sąveikos su aplinka, todėl į gaminį nepatenka oras, drėgmė, dulkės ir kitos medžiagos, galinčios pakenkti produkto kokybei. Tamsaus stiklo buteliukuose laikomi  produktai išlieka aukštesnės kokybės ir stabilūs, yra apsaugomi nuo neigiamo šviesos poveikio ir priešlaikinės oksidacijos.


Sudedamosios dalys: sojų aliejus; kapsulė (želatina, stabilizatorius: glicerolis); bičių pienelis; tirštiklis: geltonas bičių vaškas.

Nevartoti kaip maisto pakaitalo. Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Tinkamumo laikui pasibaigus, produkto vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Gamintojas: IRB Yves Ponroy, laboratorija Apiconseils,  Parc d’Activite Sud Loire, 85612 Montaigu Cedex, Prancūzija.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Captcha